تبلیغات
آرامش کجاست؟ - تهدید از سوی دوست دخترم
سلام و خسته نباشید .30 ساله هستم و دارای یک همسر که هنوز عقد و نامزدی هستیم .در مدت 2 سال نامزدیمون به علت اینکه خانوم مذهبی بودن و محدودیت هایی که خودشون و خانوادشون برای روابطمون قائل میشدن بنده کم کم به سمت یک دختر خانوم دیگه ای کشیده شدم و با هم دوستی و حتی رابطه داشتیم .تا جایی که من پیش خودم تصمیم گرفته بودم که مسئله رو با خانوادم در میون بزارم و بگم علاقه مند به کس دیگه ای شدم .ولی خیلی زود دچار عذاب وجدان شدم و با اون دختر کات کردم هر چند هنوز دلم پیشش مونده .حالا اون دختر خانوم به من میگه که منو خیلی دوست داره و دست از سرم بر نمیداره و میخواد بره همه چی رو به نامزدم بگه. چیکار کنم؟

پاسخ سوال:

مسلما کار اشتباهی را انجام داده‌اید که با وجود همسرتان، با کسی دیگر ارتباط برقرار کرده‌اید. امّا اینکه متوجه اشتباه خود شدید و به دنبال جبران هستید، جای امیدواری است.

از طرفی این را بدانید زمانی که مدتی از اینگونه روابط می‌گذرد، احساسات و عواطف به میان می‌آیند و سبب بروز مشکلاتی می‌شوند که متاسفانه شما نیز با این مشکل مواجه شده‌اید.

امّا برای اینکه جلوی عکس العمل آن دخترخانم را بگیرید چند راهکار در پیش رو دارید.

اول اینکه به صورت منطقی و به دور از تنش، او را مجاب کنید که به صلاح نیست این ارتباط ادامه داشته باشد؛ زیرا از یک طرف شما صاحب همسر هستید و از طرفی این رابطه گناه آلود است که باید به شدت از آن دوری کنید.

دوم اینکه؛ شما می‌توانید حس همزاد پنداری او را تحریک کنید؛ مثلا از او بخواهید که خودش را جای همسرشما قرار دهد و حس همسرتان را درک کند. در اینصورت اگر کسی بیاید و زندگی او را به هم بریزد چه اتفاقی برای او خواهد افتاد.

همچنین احتمال این را دارد که این دختر خانم بخواهند شما را بترسانند و تحت فشار قرار بدهند تا شما یکبار با او ارتباط برقرار کنید، امّا شما هرگز نباید تحت تاثیر او قرار بگیرید و باید به صورت منطقی و با سیاستی خاص او را مجاب کنید که دست از سر شما بردارد.

در نهایت اگر همه این موارد را انجام داده‌اید و افاقه نکرد، شما نیز از باب ترساندن او می‌توانید او را تهدید کنید که اگر چیزی به همسرتان بگوید، همین بلا را سر او بیاورید و... که در اینصورت می‌تواند عامل بازدارنده‌ای برای او باشد.
طبقه بندی: مشاوره خانواده،  روابط دختر و پسر، 
برچسب ها: دوست دختر، نامزدی، تهدید، قطع ارتباط، رابطه گناه آلود،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 2 مرداد 1393 | توسط : عقیل مصطفوی مجد